Çağrı Merkezi: 08502418636

Garanti ve İade Koşulları

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Henüz kargolanmamış siparişinizi "Sipariş Takip" bölümünden iptal edebilirsiniz. Siparişiniz kargolandıktan sonra ürünü almaktan vazgeçerseniz, kargoyu teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Oluşturulan siparişlerin iade değişim süresi 14 gündür. İade edeceğiniz ürünün, kullanılmamış; yıkanmamış, koku, leke, yırtık, etiketin koparılmamış, eksik aksesuarlı gibi satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekir.  İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri (hesabım> siparişlerim> iade talebi oluştur) seçerek, aşağıda belirtilen herhangi bir kargo firması ile anlaşma kodunu paylaşarak karşı ödemeli olacak şekilde gönderimini sağlayabilirsiniz. İadeleriniz 14 iş günü içerisinde Banka/Kredi kartı ile yapılan alışveriş iadeleri alışveriş yaptığınız karta, kapıda ödemeli olan siparişleriniz ise İban bilgisini paylaştığınız hesabınıza ürünlerin tutarı eksiksiz olarak tarafınıza yatırılmaktadır.

Yurtiçi Kargo Kodu: 144179617

 

İademi hangi adrese göndereceğim?

İade etmek istediğiniz ürünleri "Camikebir Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No:5 Kulu/KONYA" adresimize gönderebilirsiniz.

Türkiye içerisinde iadelerinizi sitemizden iade kaydı oluşturup Ptt kargo firması ile yollayabilirsiniz.

 

Değişim yapabilir miyim?

Kargoda ürünleri teslim almış olduğunuz andan itibaren herhangi bir sorun yaşamış olduğunuzda ( beden uymama, üründen hoşlanmama vs. ) ürün ve ya ürünlerinizin (hesabım>siparişlerim>para puanlarım) seçerek en geç 14 gün içerisinde tarafımıza göndererek iade veya değişimini sağlayabilirsiniz.

 

IBAN numaramı nasıl öğrenirim?

IBAN, banka hesabınıza ait olan ve  TR ile başlayan 26 haneli numaradır. Bu numarayı hesap cüzdanınızdan, herhangi bir Atm den ya da bankanızın çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

 

İade ettiğim ürünün parasını nasıl alabilirim?

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.  Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir. İadeniz onaylandıktan sonra 5 ile 7 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail ve sms olarak da bilgilendirme sağlanır.

 

NOT: Fırsat köşesi ürünlerinde değişim mevcut değildir.

 

Müşteri Hizmetleri:

 

☎️ Telefon  👉  0850 241 86 36

📲 Whatsapp 👉 0 544 468 12 70